Horoskopowo
Horoskop dzienny, tygodniowy, charakterystyka znaków zodiaku, ciekawostki
 
 

 
 
Horoskop tygodniowy dla singli
 
 

 
  
Baran 21.03 - 20.04
Osoby urodzone w znaku Barana winny szukać partnerów w miłości i przyjaźni wśród znaków szczególnie życzliwych, jak Wodnik, Lew, Strzelec i Bliźnięta. Jest to znak męski i ognisty, który podlega dzielnemu, gwałtownemu i buntowniczemu Marsowi, który obdarza swoich patronów siłami przywódczymi i często " buntowniczością bez powodu"....dlatego ogniste Strzelce i Lwy są w stanie zaciekawić szalonych i niestrudzonych Baranów, a powietrzne znaki zodiaków do których należą Bliźnięta i Wodniki doskonale skomponują przeciwstawne cechy charakteru tworząc z nich wciąż uzupełniającą się układankę!
 
 
 
Ten jesienny i pochmurny tydzień wprowadzi Cię w stan zadumy i przemyśleń, w weekend niespodziewanie spotkasz kogoś z dalekiej rodziny i spędzicie miło czas przy poważnych rozmowach, stwierdzisz, że Twoje życie naprawdę jest ciekawe i pełne nowych wyzwań, gdyż nie potrafisz usiedzieć w miejscu przez dłuższą chwilę.
Środa i piątek to dzień udanych zakupów, oraz dawki sportu - nie rezygnuj z żadnej możliwości aktywnego spędzenia czasu, zaowocuje to nowymi doświadczeniami i znajomościami. Osoba spod znaku Wodnika i Ryby spogląda Na Ciebie łakomym wzrokiem, ale Ty ciągle odrzucasz od nich nawet najmniejsze przejawy sympatii? Spróbuj spojrzeć na innych łaskawszym wzrokiem,  bycie singlem w końcu Ci się znudzi "pędzący" Baranie!
 
 
 
 
Byk 21.04 -  21.05
 
Ziemny i stały znak zodiaku Byk, którego podopieczni nader często za główny cel życia uważają zdobywanie,posiadanie i chęć zachowania bezpieczeństwa i stabilizacji życiowej, winny szukać miłości i przyjaźni wśród Raka, Panny, Koziorożca i Ryby. Byki uwielbiają romantyczne i burzliwe flirty i romanse, pławią się w zdobywaniu wybranków i równocześnie często płaczą po nieudanej miłości, ale robią to tylko z jednego powodu: dążenia do znalezienia idealnej połówki  w celu wspólnego zestarzenia się. Często społeczeństwu wydaje się, że Byki mają zbyt kochliwy i frywolny tryb życia, ale to ich wrodzone cechy nakazują im tak liczne poszukiwania miłości, gdyż włada nimi niezwykle namiętna i zmysłowa planeta Wenus. Jako przedsiębiorcze i zaradne Byki, sprawdzą każdego potencjalnego kandydata z każdej strony...materialnej, zdrowotnej, zmysłowej, fizycznej i oczywiście "miłosnej".
 
Lubisz przygotowania przed świętem zmarłych, a szczególnie manualno -plastyczne, planujesz stroiki i wiązanki, przygotowujesz materiały i dekoracje, nie zapomnij tylko w wirze tych przygotowań o odpowiedniej ciepłej garderobie dla siebie i może wizycie u fryzjera? Zbyt lekkie ubranie może narazić Cię na przeziębienie, a weekend zapowiada się pełen przygód i wieczornych spotkań towarzyskich! Może pomyślisz o imprezce w stylu Halloween, w strojach obowiązkowych! Miłość stoi za rogiem, jest bardzo blisko choć nadal niewidzialna, a Ty mimo swych singlowych wyznań i deklaracji nie lubisz być samotną osobą, serce Twoje i dusza cierpią na przewlekły głód miłości, a wesołe i spontaniczne spotkania są doskonałym sposobem na odnalezienie tej niewidzialnej jeszcze miłości!
Nie odrzucaj żadnej propozycji rozrywkowej!
 
Bliźnięta 22.05 - 21.06
 
Osoby urodzone w znaku Bliźniąt winny szukać partnerów w przyjaźni i miłości wśród życzliwych dla nich znaków,jak Baran, Lew, Waga i Wodnik.
Bliźnięta należą do powietrznych i zmiennych znaków zodiaku, którymi włada sprytny, bystry i przedsiębiorczy Merkury, sprawiając swoich podopiecznych wiecznie poszukujących nowych wyzwań życiowych, jak i nowych związków. Podobne powietrzne znaki Waga i Wodnik, doskonale nadają się na partnerów dla ciągle poszukujących Bliźniąt, potrafią zaspokoić ich życiowy apetyt i pokazać inne aspekty spokojnego życia rodzinnego.
Natomiast ogniste Barany i Lwy doskonale skomponują się jako kreatywni i energiczni towarzysze szalonych dni i nocy, zaspokajając ogromny głód wrażeń energicznych Bliźniaków ( wszak jest to istotnie zestawienie dwóch ciał i dusz, choć bliźniaczych, jednak jakże różnych).
 
Tryskasz energią  i zapałem do pracy, uwielbiasz zakupy i w tym tygodniu oddasz się im w dużej mierze, choć codziennie po kawałku, nie ustąpisz w kupowaniu aż do niedzieli, w której to dasz popis swoich kulinarnych możliwości i oczarujesz nimi dawno niewidzianych bliskich. Ostatnio stronisz od spotkań towarzyskich czy zabaw w lokalach, nadal czujesz głęboką zadrę po ostatniej gorzkiej i piekącej miłości, ale pamiętaj, że czas goi rany, a ucieczka w domowe i zawodowe obowiązki tylko uśmierzy a nie zagoi zadraśnięte serce. Weekend już od piątku zapowiada się dość przygodowo, staraj się być bardziej otwartym do ludzi, zapraszaj napotkanych bliskich do domu, a ktoś dobrze Ci poradzi i wytłumaczy sens cierpienia. W niedzielę wieczorem poczujesz się zadowolony i dumny z swego  ognistego i pracowitego charakteru, który wzbudził zachwyt wśród tylu ludzi.
 
Rak 22.06 - 22.07
 
Osoby urodzone w znaku Raka winny szukać miłości i przyjaźni przede wszystkim wśród Wodników i Skorpionów. Patronuje nad nimi tajemniczy i piękny Księżyc, obdarowując swych wodnych podopiecznych marzycielstwem, umiłowaniem sztuki, romantyzmem i ogromną wrażliwością duszy i ciała. Raki ciągle poszukują prawdziwej miłości, a gdy ją znajdą, wielokrotnie zalewają się łzami gdyż ich ideał okazał się nie być szkłem bez rysy.
Wodny i energiczny Skorpion, niezwykle zmysłowy i dociekliwy to dobry partner dla Raka, potrafi przywrócić go do codzienności i zająć czas twórczymi wycieczkami, podobnie jak powietrzny (nie wodny!) Wodnik, doskonale dopasuje swoje liczne zalety i przywary do niekiedy zbyt biernego w uczuciach Raka.

Jesteś ostatnio zbyt rozdrażniony i nerwowy, narzekasz na zimną i wietrzną temperaturę za oknem, nieuprzejmość innych i ogólną znieczulicę, a zdaje się, że sam na nią ostatnio popadłeś. Wszem i wobec powtarzasz, że dobrze jest Ci w skorupie singla, ale w głębi duszy cierpisz z powodu samotnych wieczorów i dni i najwyraźniej coraz częściej sięgasz po procentowe napoje, a to nie wyleczy Twojej duszy, ani nie przysporzy nowych znajomości. Musisz postarać się zrzucić skorupę silnego i zatwardziałego singla i więcej czasu przebywać z wesołymi i beztroskimi ludźmi. Choć niechętnie, ale parę razy w ten weekend odwiedzisz cmentarze, a zapach jesiennego lasu, opadłych i wilgotnych liści połączonych z zapachem chryzantem i świec podziała jak balsam na Twą zgryźliwą duszę, a rozmowy z bliskimi ukoją nerwy. Miłe, niedzielne spotkanie towarzyskie da perspektywy na serie nowych przygód i działań!
 
 
Lew 23.07 - 22.08 
 
Towarzyskie, dumne, sympatyczne i lubiące pławić się w zbytku Lwy powinny szukać miłości i przyjaźni u Barana, Skorpiona, Strzelca, Wodnika i Ryb. osoby urodzone pod tym znakiem, tak wszechstronne, energiczne i twórcze są w stanie zainteresować swoją osobą  przedstawiciela każdego znaku zodiaku, jednak przy dłuższej znajomości wychodzą na światło dzienne ciemne strony charakteru władczego Lwa, dlatego też altruistyczne Wodniki, skłonne całe życie dążyć do zaspokajania potrzeb swego wybranka są idealnymi życiowymi partnerami dla tych władczych osobników.
Podobnie jak łagodne i wyrozumiałe Ryby, oraz nieco buntownicze Strzelce i Barany, które za pomocą płonących iskier stworzą burzliwy i ciekawy związek.
Partnerstwo z Lwem może się udać na dwa sposoby: trzeba mu całkowicie ulec i  służyć,  zyskując podziw w jego oczach, bądź toczyć z nim codzienną walkę, aby zeszlifować odmienne cechy charakteru i poglądy....również zyskując podziw w jego oczach.
 
Sprawiasz wrażenie jakbyś z pogardą patrzył na zakochanych napotykanych na ulicy, gardzisz i wyśmiewasz ckliwe historie miłosne oglądane w telewizji i jak dumny, olbrzymi Lew wzrokiem obalasz potencjalną osobę, która próbuje zbliżyć się do Ciebie jako partner...........a miłość wisi w powietrzu i jeszcze do końca tego roku zgarnie Cię w swoje szpony, mimo iż wielkim pazurem będziesz się od niej bronić!
Uważaj na zdrowie w tym tygodniu, lekkie dolegliwości możesz odczuwać w weekend, ale postaraj się być miły nawet dla osób, których widok nie napawa Cię radością, ktoś ma dla Ciebie bardzo ważną wiadomość, która zaowocuje dłuższą współpracą. W sobotę wieczór szalone spotkanie ze znajomymi pełne niespodzianek!
 
Panna 23.08 - 22.09
 
Osoby spod ziemnego i zmiennego znaku zodiaku Panny winny przede wszystkim szukać miłości u Strzelca i Koziorożca. Obowiązkowe, pracowite, czyste i przykładne Panny cechuje niestety nadmierne krytykanctwo i "wrodzone maruderstwo" co czyni je często trudnymi we współżyciu. Jako głowy rodziny i kapłanki domowego ogniska spełniają się perfekcyjnie, zaś w miłości nie zawsze potrafią oddać z siebie to co najlepsze i popłynąć nurtem wezbranej namiętności. Dlatego cierpliwe i wytrwałe Koziorożce o zdolnościach dyplomatycznych, doskonale poradzą sobie z lekko infantylnymi i marzycielskimi Pannami, podobnie jak  ogniste i buntownicze Strzelce nadadzą wspólnemu związkowi cech szalonej przygody pełnej gorących nocy ( w sferze intymnej Panny są zazwyczaj zbyt bierne).

 

Ostatnio jesteś bardzo drażliwa, niespokojna i trudno skupić Ci się na konkretnych zadaniach, choć wyznaczyłaś sobie dużo celów do osiągnięcia. Na pewno wskazany w Twoim życiu jest szalony i romantyczny flircik, który pozwoliłby uwierzyć Tobie, że potrafisz dać dużo drugiej osobie, zagwarantować ciepło, uczucie i partnerstwo, ale zamykając się w cieplutkim pokoju nie poznasz nikogo. Odsuwasz się od spotkań ze znajomymi, odrzucasz zaproszenia udając przed całym światem, że dobrze Ci w skorupie twardego i odpowiedzialnego singla. Pod koniec tygodnia otrzymasz zaproszenie na rodzinne spotkanie i nie zakładaj z góry, że będzie nudne, chwytaj każdą okazję do spotkań z innymi, bo możesz  wiele się od nich nauczyć. Zamiast wymyślać plan zajęć na długi i świąteczny weekend, zafunduj sobie lekkie miłosne komedie i spotkania na internetowych czatach, to wielokrotnie pierwszy krok do poznania kogoś, a na pewno wzmocni tą Twoją śmiałość i otwartość, choćby tylko wirtualną, surowa Panno!
 
Waga 23.09 - 23.10
 
Osoby urodzone w znaku sprawiedliwej i rozważnej Wagi winny szukać miłości i przyjaźni przede wszystkim u Wodnika i Bliźniąt, ale również osoby w tym przypadku zestawienie tych samych znaków wróży spokojnym i partnerskim związkiem.Wagi są sympatyczne, miłe, pomocne, oszczędne w słowach ale za to wylewne w czynach, mają wrodzone zamiłowanie do porządku i zgody, dlatego nie lubią burzliwych związków, pełnych wzlotów i upadków. Altruistyczne Wodniki z zamiłowaniem do porządku i pracowitości, będą doskonałymi połówkami dla Wag, zaś związek z energicznymi i "wiecznymi poszukiwaczami" Bliźniętami wprowadzi nieco zdrowego chaosu, którego celem powinno być dążenie do zdobywania coraz lepszego statusu materialnego. Wagi podziwiają pracowitych i kreatywnych partnerów, którzy nigdy nie spoczywają na laurach, po spełnionych obowiązkach zawodowych i domowych muszą jeszcze wykazać się namiętną i oryginalną siłą w alkowie, albowiem ta sfera pożycia jest dla Wag niezmiernie ważna.........taki zestaw osobowości sprawi, że Wagi będą ubóstwiać swoją "połowę" i nie będą w stanie niczego jej odmówić!

 

Rozważasz wszystkie zalety i wady każdej nowo poznanej osoby, prześwietlasz ją pod względem przydatności do bycia partnerem i zazwyczaj odrzucasz, powracając do grona starych sprawdzonych znajomych, wśród których nie znajdziesz kogoś kto poruszyłby Twoje zardzewiałe serce. Dobrze Ci jest samemu ze sobą, gdy masz wkoło rodzinę i przyjaciół oraz dużo obowiązków, ale w tym tygodniu zrozumiesz jak ważne jest bycie z kimś w związku partnerskim, zobaczysz jak cierpią osoby po stracie ukochanej drugiej połówki. Twoje przełamanie nastąpi niestety dopiero w nowym roku, a do tego czasu pozostaniesz dumnym i pracowitym singlem.
W sobotę los szykuje ciekawą przygodę i huczną zabawę zaś  w niedzielę mała wyprawa w nieznane i spotkanie z kimś bliskim niewidzianym od lat.
 
 
Skorpion 24.10 - 22.11
 
 Wodne Skorpiony winny przede wszystkim szukać partnerów w miłości wśród: Byka, Raka, Skorpiona, Koziorożca i Ryby. To jeden z dwóch znaków obok Lwa, który ma tak liczne grono przyjaznych.
Osoby urodzone pod tym znakiem to urodzeni buntownicy, całe życie traktują jak wielkie ple walki, dążą do obranych celów za każdą cenę, często posuwając się do haniebnych czynów, podobnie jest w miłości. Skorpiony zazwyczaj same wybierają potencjalnego partnera i swoim silnym urokiem osobistym oraz siłą perswazji zdobywają go, otwierając jego serce, gdyż do tego mają wrodzony talent. Nie lubią zbyt uległych i "pospolitych" partnerów i choć mają skłonności do tyranizowania, wolą toczyć zaciekłą bitwę o poglądy i obowiązki z partnerem, niż patrzeć na jego
potulną uległość. Życie z tymi kąśliwymi ludźmi na pewno nie jest nudne, jednak dla znaków o zbyt słabej silnej woli
i skłonnościami do uległości, zakończy się rychłym rozstaniem, pozostawiając silne rany na duszy (ale nie u Skorpiona). Dlatego tak często zmieniają partnerów, ale gdy trafią na swoją połówkę, będą wierni i pobłażliwi, o ile partner zapewni mu ciągłą gotowość do zbliżeń .....co jest bardzo ważną częścią życia dla walecznego Skorpiona!
 
Twoja wrodzona podejrzliwość doprowadzi Cię wręcz do obłędu w tym tygodniu, wszystkich dookoła podejrzewasz o złośliwości i haniebne czyny, a nie jesteś w stanie dostrzec przyjaznej Ci osoby o ciemnych włosach, która nocami wzdycha do Ciebie! Jakiś Wodnik czy Strzelec podkochuje się w Twojej władczej i silnej osobie, da znać o sobie w piątek, więc bądź czujny, aby ponownie nie zlekceważyć kogoś ważnego.
W weekend szykuje się halloweenowa impreza, ale uważaj aby nie przesadzić z napojami procentowymi i swoim kąśliwym językiem kogoś nie urazić!
 
  
Strzelec 23.11 - 21.12
 
Ognistym, pogodnym i buntowniczym Strzelcom zaleca się związki uczuciowe z Lwami, Pannami I Skorpionami. Włada nimi olbrzymi i wszechwładny Jowisz, napawając ich wiarą we własne siły i możliwości, odwagą i walką w słusznej sprawie. Energiczne i niezwykle ruchliwe Strzelce są zazwyczaj łatwe we współżyciu,o ile zapewni im się nieustający "plan zajęć", w którego skład będą wchodzić wycieczki, spotkania towarzyskie, wspólne zakupy, romantyczne kolacje i szalone imprezy, oraz namiętne noce okraszone wyuzdanymi czułościami i igraszkami. Taki zestaw zadowoli każdego "strzelającego", a potulne Panny zadowolone wymyślaniem rozrywek dla swego partnera jak i wojownicze i rządne przygód Skorpiony oraz energiczne, twórcze i wszechstronne Lwy są idealnymi partnerami w miłosnej sinusoidzie dla Skorpionów!
 
W tym tygodniu Twoja samotność da się poczuć i zatęsknisz za wspólnotą ciał i dusz, próbując zaspokoić ten głód miłości towarzystwem znajomego, ale uważaj bo możesz go tylko zranić dając złudne nadzieje. Twoim żywiołem jest aktywnośc i ruch i tym częścią życia powinieneś poświęcić weekend, który zapowiada się aktywnie i twórczo. Miłe spotkania rodzinne w niedzielę zaowocują szerszą znajomością i rewizytami.
Brzydzisz się sztucznością i podłością, skreślasz z mapy znajomych każdego kto nie działa szlachetnie i sprawiedliwie, ale musisz pamiętać, że w miłości i na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone i wkrótce, mroźną zimą sam się o tym przekonasz, gdy ktoś będzie próbował za wszelką cenę zdobyć takiego zatwardziałego singla.
Rozmarzysz się nieco widząc tłumy maszerujące odwiedzić swych bliskich na cmentarzach i zamarzysz, aby i do Ciebie też ktoś tak bieżył.....
 
 
 
Koziorożec 22.12 - 20.01
 
Ziemny, cierpliwy, wytrwały i niezwykle praworządny Koziorożec, podwładny solidnego i mądrego Saturna winny szukać miłości u Byka, Panny, Raka i Skorpiona. Nieco melancholijny Saturn potrafi wprowadzić Koziorożców w miłosne rozterki i niejednokrotnie nie są w stanie trzeźwym okiem określić stanu emocjonalnego związku, po prostu rezygnując z niego. Dlatego na partnerów potrzebują osoby spod znaków cechujących się wszechstronnością i szerokimi horyzontami, które są w stanie przedstawić im trzeźwe zalety wspólnego związku. Tak zaradne, pracowite i obowiązkowe Koziorożce, niestety zbyt często zamknięte w sobie, potrzebują charyzmatycznych bliskich wokół siebie, którzy niczym koło młyńskie rozruszają zardzewiały mechanizm miłosny miłych "Rożców" i nawet za pomocą swoich wad i przywar otworzą ich na szaloną i namiętną przygodę flirtu i partnerstwa.
 
 
 
 
Wodnik 21.01 - 20.02
 
Najbardziej odpowiednimi partnerami w przyjaźni i miłości dla Wodników są Bliźnięta, Lew, Skorpion i Waga. Osoby urodzone pod tym znakiem często sprawy ducha uważają ważniejsze od spraw ciała, 
mają niezwykle twórczy umysł i niestety skłonności do zbytniego drobiazgowania wielu spraw, nawet tych miłosnych, dlatego często w późnym wieku decydują się na małżeństwo i niestety szybko z niego rezygnują.
Szalone i kreatywne Bliźniaki, władcze Lwy, solidne i wymagające Wagi oraz buntownicze i szalone Skorpiony doskonale nadają się na partnerów dla niezdecydowanych i wiecznie pełnych obaw Wodników. Potrzebują one osoby przy boku, która nieświadomie zawładnie nimi i podporządkowuje, a Wodniki ze swoją skłonnością do poświęceń i ciągłej potrzeby niesienia pomocy doskonale skomponują się w takim zestawieniu, czując się potrzebnym innej osobie, niosąc jej miłość, zadowolenie i przyjemność swoją obecnością i usłużnością. To jest dopiero ofiarna miłość!

Masz artystyczną duszę i jakże wrażliwą, co szczególnie odczujesz pod koniec tego tygodnia. Choć przywykło sie mówić, że prawdziwy artysta powinien żyć w samotności i bycie singlem Ci nie przeszkadza, podświadomie tęsknisz do burzliwego i namiętnego związku, w którym mógłbyś wykazać się swoimi dużymi pokładami do poświęceń w celu przysparzania przyjemności innym.  Nie lubisz banału, rutyny i nudziarstwa dlatego tak sceptycznie podchodzisz do celebrowania Święta Zmarłych i donośnie o tym mówisz, co może nieść za sobą kłótnie i waśnie z ważną dla Ciebie osobą z rodziny.
Hucznie i donośnie spędzisz piątkowy i sobotni wieczór, za okazję biorąc uwielbiane przez Ciebie Halloween.
 
 
Ryby 21.02 - 20.03
 
  Wodny i zmienny znak zodiaku Ryb, władany przez dumnego, wojowniczego i "wybuchowego Jowisza", doskonale zestawi się w idealną parę z drugą Rybą lub z innym podwładnym Jowisza jakim jest Strzelec, bądź z cierpliwym i surowym Koziorożcem, który będzie w stanie "przywrócić do pionu" często przewróconych duchowo Ryb.
 
Ryby bardzo często mają skłonności do pesymizmu, bierności życiowej, bycia malkontentem i niestety do ogromnej zazdrości o partnera, co czyni zawiązki uczuciowe z Rybami tak burzliwe i pełne powrotów i rozstań. Dlatego najlepiej układa się partnerstwo z równie charyzmatyczną i nieco skomplikowaną Rybą, która zrozumie nagłe zmiany humoru partnera i uzupełni jego bolączki swoimi, tworząc z nich nieco nierówną ale dążącą do doskonałości układankę. 

 

Zbyt dużo oczekujesz od innych, a zbyt mało dajesz od siebie, z góry traktujesz  słabszych od siebie, gardzisz miłością, choć w głębi duszy nadal mocno przeżywasz przeżyty ostatnio bolesny zawód miłosny. Jako dumnej i skrytej Rybie nie skusisz się na szczerą rozmowę z kimś bliskim i przysłowiowe wylanie swych bolączek na stół, a to byłoby dobre lekarstwo dla Twej rozdrażnionej duszy.
Udajesz dumnego i niezależnego Singla, ale swoją wyniosłością zrażasz tylko ludzi do siebie, co skończy się dość ostrą niedzielną rodzinną kłótnią. W piątek otrzymasz ciekawą propozycję towarzyską i choć może wydać Ci się nieatrakcyjna, warto spróbować kontaktu z ludźmi z innego otoczenia, aby ich poznać i polubić, miłość może Cię spotkać w każdym miejscu, w sklepie, na poczcie, na ulicy a nawet w wirtualnym świecie. Musisz tylko bardziej otworzyć się na świat!
 
 
 
 
 
Wspierane przez Hosting o12.pl
stat4u