Horoskopowo
Horoskop dzienny, tygodniowy, charakterystyka znaków zodiaku, ciekawostki
 
 
Walentynkowe wróżby i przepowiednie
  Cieszymy się na Walentynki, podobnie jak cieszymy i rozkoszujemy się każdą napotkaną czy zyskaną na drodze życia miłością. Święto, które od tak niedawna gości w Polsce, początkowo symbolizowało przesyłanie swoim sympatiom i miłościom kartek miłosnych z gorącymi wyznaniami, najczęściej bez podpisu, wprawiając adresata w podniecony stan niewiedzy......ówcześnie 14 luty to niestety również i wielkie komercyjne święto, podczas którego celebracji niektórzy decydują się na zagraniczne wycieczki, wyjazdy do hoteli, wystawne kolacje i baaardzo drogie prezenty, ale czy o to w tym chodzi? Prawdopodobnie niejedną kobietę bardziej ucieszyłaby miłosna kartka od ukochanego z wyznaniem miłości i kaktus w doniczce, niż olbrzymi bukiet kwiatów i drogie perfumy....prawdopodobnie do napisania miłosnych wyznań i wysłaniu ich niejeden mężczyzna musiałby się więcej napracować niż przy zakupie perfum czy bukietu róż! 
Najważniejsza jednak w tym dniu jest miłość, jest pielęgnowanie i okazywanie, szanowanie jej w postaci okazywania szlachetnych i prawdziwych uczuć innym, a nie prześciganie się w efektownych prezentach!
Spróbujmy pobawić się w internetowe walentynki i przypomnieć parę miłosnych prawd za pomocą wróżb online.
Z podanych niżej symboli okazywania uczuć wybierz ten, który najbardziej przypadł Ci do gustu i zaciekawił Twoje oko, które współgra z oczekiwaniami duszy, którą steruje serce, przy pomocy dzielnego choć czasem zawodnego mózgu i przeczytaj miłosną podpowiedź na wyboistą drogę życia uczuciowego:
Skuś się na koleją wróżbę miłosną!

Spośród przedstawionych poniżej propozycji walentynkowego upominku od ukochanego, wybierz ten, który sprawiłby Ci największą radość.
Na podstawie Twoich upodobań "prezentowych" dowiesz się paru słów prawdy odnośnie swoich wymagań i oczekiwań w rozbujanej huśtawce związków uczuciowych między ludźmi i olbrzymiej więzi, która od wieków jest najczęstszym tematem rozmów, snów , marzeń i kłótni, jak i również tragicznych wydarzeń....mowa o miłości, wielkiej niewiadomej i nienamacalnej rzeczy, która łączy ludzi w pary, budzi w nich zmysły i emocje, doprowadza do rozpaczy i samobójstw,każdy o niej słyszał, miał z nią styczność, marzy o niej, chce jej zasmakować, choć nigdy jej nie zobaczy i nie złapie jak kamyka w dłoni.....miłość, która do życia jest niezbędna jak lina do funkcjonowania huśtawki; bez względu kogo obdarujemy swoim uczuciem: dziecko, przyjaciela, psa, ciocię czy dziadka, jest darem bardzo cennym, bo dzięki niej czujemy, że jesteśmy komuś potrzebni, że każdy nasz codzienny krok ma cel, że mamy dla kogo żyć i wciąż bujać się się na huśtawce losu....bez względu na pogodę!
Po chwili miłosnych rozważań skup się i wybierz wymarzony prezent, który chciałabyś otrzymać, oczywiście też od swojego wymarzonego partnera!
Kliknij na wybrany walentynkowy prezent i dowiedz się krztyny prawdy o swoich ukrytych romantycznych pragnieniach! 
  Przepiękna biżuteria?     Romantyczna wyprawa-niespodzianka w nieznane
Wieczór w ekskluzywnej restauracji przy wykwintnej kolacji?
  Walentynkowa kartka z wyrazami miłości znaleziona w skrzynce pocztowej?
Prezent w postaci wycieczki do jakiegoś kurortu ?

Marzysz o miłości?? Wyśniłaś i określiłaś już dawno obiekt Twoich marzeń?
Zabaw się z losowymi wróżbami i wpisz poniżej cechy twojego wybranka, następnie naciśnij klawisz i sprawdź swoją wirtualną przepowiednię!

Wpisz tu swoje oczekiwania:

Kliknij na magiczną kulę i sprawdź swoją magiczną miłosną wróżbę!!!

 
  

Zodiakalny test miłości

Wpisz imiona i znaki zodiaków potencjalnych kandydatów na związek miłosny i sprawdź ich szanse na uczuciowe powodzenie.

+ =

 

 

 
 
Wspierane przez Hosting o12.pl
stat4u