Horoskopowo
Horoskop dzienny, tygodniowy, charakterystyka znaków zodiaku, ciekawostki
 
 Olaf Lubaszenko - Twój ulubiony aktor

 
 Jesteś bardzo rozsądną, uczciwą i pracowitą kobietą. Twój życiowy realizm nie pozwala Ci na bujanie w obłokach, wiesz, że wszystko to czego pragniesz dostaniesz tylko dzięki własnej ciężkiej pracy i uczciwej postawie. Nie wymagasz nadprzyrodzonych darów od losu, pragniesz jedynie spokojnego i ułożonego życia przy boku uczciwego i wiernego mężczyzny. Być może nie miałaś zbyt szczęśliwego dzieciństwa, bądź spotkała Cię wielka krzywda w dzieciństwie i teraz dążysz do szczęśliwej stabilizacji. 
Życie intymne nie jest dla Ciebie priorytetem w związku, często traktujesz zbliżenie jako jeden z obowiązków, choć bardzo miły, nie zawsze przez Ciebie pożądany.
 
U Partnera nie stawiasz na pierwszym miejscu urody, nie pogardzisz facetem z lekką nadwagą, łysiną czy nawet nieudanym związkiem na koncie i potomstwem, wymagasz od niego zaradności i koniecznie stałego etatu z wszystkimi dodatkami socjalnymi.
 
Myliłby się ten, myśląc, że lubisz "ciepłe kluchy" o typie pantoflarza, Twój wybranek wprawdzie dostaje cieplutki obiadek po powrocie do domu i wyprasowaną bieliznę, ale nikt nie wie, że gardzisz facetami o bladej i prostej przeszłości, Twój był niegdyś buntownikiem, żołnierzem, ba, miał nawet styczność z prawem, ale walczył w słusznej sprawie. Pragniesz by Twój stateczny facet w chwili zagrożenia umiał przeistoczyć się komandosa i walczyć z wrogiem, który wdarłby się na Wasze wypielęgnowane podwórko. 
 
Wiesz jak przekorne i niesprawiedliwe może być życie i nie winisz go za to, że myliś się w przeszłości, źle obierał drogi lub źle lokował uczucia, przygarniesz do piersi rozwodnika bądź faceta z dziećmi, najważniejsze dla Ciebie jest tylko jego aktualne uczucie i stały związek z Tobą.
 
Musi być oczywiście idealnym ojcem, poświęcającym dzieciom czas każdego dnia, uczących ich prac domowych, majsterkowania, jazdy na rowerze czy wiosłowania, leniwemu i nieobowiązkowemu ojcu swoich dzieci nie popuścisz i zrobisz mu prawdziwą letnią burzę z piorunami w domu, aby w końcu zmienił życiowe priorytety i posłuchał racji swej ukochanej.
 
Olaf Lubaszenko jest bardzo wybitnym i uzdolnionym aktorem, jego szerokie aktorskie doświadczenie budzie w Tobie zainteresowanie i ciekawość, pamiętasz go z ról jakie grał na początku kariery zawodowej, buntownika, niepokornego przystojniaka, a teraz widzisz go jako faceta w średnim wieku z tą samą charyzmą i błyskiem w oku, choć już o zmienionej posturze i wcielającego się w inne role, choć nadal męskie i interesujące.
 
Marzysz o podobnym wybranku, nie o nieskazitelnej urodzie, ale o dobrym sercu, mądrym, stabilnym,opiekuńczym, który w chwilach zagrożenia wykazałby się nieziemską siłą fizyczną, pokonując napastników mocnymi ciosami, aby poraniony i zakrwawiony wziąć Cię w ramiona i zanieść do Waszego przytulnego i zadbanego gniazdka.


 
 
 
 
 
 
Wspierane przez Hosting o12.pl
stat4u